Wordpress

WORDPRESS TEMA TURKCELESTİRME EKLENTİSİ(2020)

wordpress-loco

WordPress Tema Turkcelestirme eklentisi wordpress için olmazsa olmaz eklentidir,WordPress Loco Çeviri eklentisi ile temalarımızı türkçeleştirebiliyoruz

WORDPRESS LOCO CEVİRİ EKLENTİSİ NEDİR NE İŞE YARAR?

Sosyal medya kanalı ile veya bir siteden WordPress tema beğeniyoruz alıyoruz veya indiriyoruz fakat indirdikten sonra ingilizce veya farklı yazılar yazmaktadır ne yapsakta okuyamıyoruz bu konuda wordpress loco ceviri eklentisi bizlere kolaylık sağlıyor istediğimiz her türlü yabancı wordpress temasını türkçe olarak kullanabiliyoruz.

WordPress tema turceleştirme eklentisi bu yönde bizlere yardımcı olur.

LOCO CEVİRİ EKLENTİ KURULUMU

  • İlk olarak bir yabancı tema beğeniyoruz ve yüklüyoruz
  • WordPress Admin paneline giriyoruz Eklenti bölümüne giriyoruz
  • Arama bölümüne Loco ceviri eklentisi yazıp aratıyoruz Loco Translate Hemen Kur tuşuna basarak kuruyoruz daha sonra kurduktan sonra etkinleştiriyoruz.

LOCO CEVİRİ EKLENTİSİ İLE TEMAYI TÜRKCELESTİRME

Loco çeviri eklentisini kurduktan sonra Sol tarafta loco çeviri kategorisini göreceksiniz LOCO CEVİRİ-TEMALAR bölümüne giriyoruz bu bölümde hangi temayı seçeceğimize karar veriyoruz temayı seçtikten sonra temamızda olan ingilizce karakterleri türkçeye çeviriyoruz.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Read More

post-image
Genel
WordPress Admin paneline girmek için wordpress sisteminin sitemize eklenmesi lazım WordPress kurulu ise sitemize giriyoruz ilk kurulum yapıp gireceğimiz zaman wp-admin olarak girebiliriz örnek:http:ornek.com/wp-admin...
Daha Fazla İçerik