Genel

Ubersuggest Chrome Eklentisi

Ubersuggest chrome eklentisi ile seo çalışmalarınız çok daha kolay ve çok daha yararlı olcaktır yapmanız gereken google chrome eklentisini eklemektir.

Ubersuggest Chrome Eklentisi Nedir?

Ubersuggest eklentisi neilpatel tarafından kurulan seo çalışmasına katkı sağlayan bir eklentidir. SEO araştırmanızı yapmanın daha uygun yapılacağını belirtmiştir.

Ubersuggest Chrome Eklentisi Ne İşe Yarar?

  • Anahtar Kelime analizi
  • Sitelerin Backlink sayısı ve Domain skoru
  • Anahtar kelime Verisi
  • Url metrikleri
  • Dil seçimi yapabilme seçeneği

1.Anahtar Kelime Analizi

Google arama motorunda arama yaptığımızda arama çubuğunda oranlar,aylık arama hacmini ve tıklama başına maliyetini gösterir.

2.Websitelerin Backlink Ve Domain Skoru

kelime aradığımızda ilk 10 (on) sitenin backlink ve domain skorunu gösteriyor.

3.Anahtar Kelime Verisi

Kenar çubuğunda daha fazla anahtar kelime verisi bulursunuz

Ne işe yarar?

Ne sıklıkta arandığından (hacim), o anahtar kelimeye (TBM) teklif vermenin maliyetine, anahtar kelimenin bir SEO açısından (SD) ne kadar zor olduğunu belirtir. Ekranın en altında yer almaktadır.

4.Url Metriki

Url metriki sayesinde Domain Skoru(Alanadı skoru) URL’nin kaç tane Pinterest ve Facebook paylaştığını ve bu sonuca kaç tane benzersiz alan bağladığını görürsünüz.

5.Ülke Ve Dil Seçimi

Ülke ve dil seçimi yaparak dilinize göre tercih yaparak işlemleri dilinize göre ayarlayabileceksiniz

Kenar çubuğu-Ayarlar-Dil seçimi bölümünden değişebilirsiniz.

Detaylı bilgi için tıklayınız

Bu bilgi neilpatel.com‘dan alınmıştır.

SEO için 8 kriter konusuna ulaşmak için tıklayınız

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo eticaret/seo