HİZMETLERİMİZ

Erzurum Seo Hizmeti

seo nedir?

Erzurum seo hizmeti ile karşınızdayız sizinde bir websiteniz var ve kullanıcılar sitenizi görmüyor ise doğru yerdesiniz kısaca altta seo nedir,seo’nun sitemiz için faydası ve backlink gibi konulara yer verdim.

iÇİNDEKİLER

  • SEO NEDİR?
  • NEDEN SEO’YA İHTİYAÇ DUYARIZ?
  • Site İçi SEO Nedir?
  • Backlink Nedir?
  • SEO’NUN FAYDALARI

SEO NEDİR?

Web sitemizi öne çıkarma için gerekli olan ve yapılan çalışmaların tümüne seo diyebiliriz. Arama Motoru Optimizasyonu’nun İngilizce karşılığı olan Search Engine Optimization (SEO) kelimelerinin kısaltılmış Şeklidir.

NEDEN SEO’YA İHTİYAÇ DUYARIZ?

Web sitemizi (E-Ticaret,blog,forum vb.) geliştirmek,web sitemizi giren müşterilerin veya takipçileri sitemizde uzun süre tutmak,alışveriş yapmalarını kolaylıkla sağlamak ve tekrar gelmelerini sağlamaktır.Googlede ilk sıralarda yer almak için seo danısmanlarından destek almalıyız bu sayede kurduğumuz web site googlede ilk sırada çıkarak müşterilerin sayfamızı ziyaret etmesini sağlıyabiliriz.

Site İçi SEO Nedir?

Site İçi SEO Nedir?

Bir örnekle anlatmak istiyorum bir bina düşünelim bu binanın çimento,tuğla,harç ve demirleri sağlam olması lazimki yıkılmasın,müşterilerin güven konusunda sıkıntı yaşamasın diye bu mazemeleri ne kadar sağlam ve özenle yaparsak hiçbir sıkıntı yaşamayız.Biz web sitemizi ne kadar özenle ve sağlam yaparsak web sitemiz seo açısından o kadar yüksek olur.Site içi seo için belirli metodlara ihtiyaç duyarız.Web sitemizin iç seo ayarlarını yapmalıyız bu sayede google sitemizi tayarayak rakiplerimizi arkada bırakarak googlede üst sıralarda çıkmamızı sağlar.

site ici seo

Backlink Nedir?

Backlink sitemizi başka bir dost sitenin paylaşması ve refarans göstermesidir. Googlede ilk başlarda çıkan seo açısından googlenin beğendiği bir sitenin bizim sitemizi paylaşması ve refarans göstermesi web sitemiz için büyük bir ölçüde onem arz etmektedir.Bu konuda her yere backlink verirsek google tespit eder sitemiz geri sıralara düşer ve hatta arama motorlarından silinmesine kadar gider.

backlink

SEO’NUN FAYDALARI

Ziyaretci Artışı

Websitenizde Seo çalışması varsa odak kelimenizdeki müşteriler arama yaptıgında sizin siteyi görecektir ve sizi tercih edecektir, erzurumda seo hizmetimiz ile yoğunlukla çalışıp sizlere en iyi en uygun seo çalışması yapaılacaktır.

İç Ziyaretci Artşı

Websitemize kullanıcılar girdiğinde iç bölümlere iç linkler eklersek sayfamızda kullanıcılar daha fazla gelir ve sitemiz kullanıcılar tarafından sevildiği için Google’de sayfanızı sever ve sayfanızı yukarılara taşır.

Erzurum’da Verdiğimiz Hizmetler:

1-SEO hizmeti
2-E-ticaret hizmeti
3-Wordpress hizmeti
4-Alan Adı-Hosting hizmeti

AMACIMIZ NE ?

web sitenizi SEO’ya uyumlu hale getirerek googlede üst sıralara çıkarmayı hedeflemektir.Sizinde siteniz googlede geri sıralarda ise bize tanışarak destek alabilirsiniz. Erzurum seo hizmetimiz başlamış bulunmaktadır. Erzurumda Yüzyüze ofis ortamında 7/24 destek ile uygun fiyata hizmet alabilecek siteniz Google arama motorunda üst sıralara çıkacaktır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Read More

post-image
Genel
WordPress Admin paneline girmek için wordpress sisteminin sitemize eklenmesi lazım WordPress kurulu ise sitemize giriyoruz ilk kurulum yapıp gireceğimiz zaman wp-admin olarak girebiliriz örnek:http:ornek.com/wp-admin...
Daha Fazla İçerik