Genel

EN İYİ MYBB PLUGİN LİSTESİ

mybb-plugin

Mybb Plugin olarak en iyi listeyi düzenledik sizler için mybb plugin kullanarak mybb forumunuzu kullanabileceksiniz ve gelen kullanıcıların rahatlıkla gezmesini sağlayacaksınız.

MYBB NEDİR?

Mybb,Php yazılım dili ile yazılmış,Mysql tabanı kullanılan bir yazılımdır Mbb nedir konusu için daha detaylı bilgi almak için tıklayın

MYBB PLUGİN KURMA

Mybb plugin kurmak için ilk öncelikle eklemek istediğimiz plugini buluyoruz indiriyoruz ve sırası ile

Ana bölümincplugin bölümüne ekliyoruz

Languages klasörü var ise Ana Bölüm-İnc-Plugin bölümüne atıyoruz.

MYBB EKLENTİLERİ

1.Google Seo Plugin

Mybb için en ideal seo pluginidir. Kolay kullanımlı,Kolay kurulumlu sorunsuz bir şekilde kullanılan eklentidir. Mybb için büyük öneme sahip plugin ücretsizdir.

Google Seo Plugin Özellikleri:

  • Google Seo 404
  • Forum açıklamalarına meta etiketleri ”description” oluşturabilme özelliği.
  • Yeni URL’lere eski URL’leri yeniden yönlendirme 
  •  Xml Site Haritası oluşturur
  • Seo destekli yeni URL tarzı 

Mybb seo ayarları nasıl yapılacağı hakkında bilgi almak istiyorsanız tıklayınız

2.Gelişmiş Reklam Alanı Yöneticisi Eklentisi

Reklam alanınızı belirleyeceğiniz bir reklam alanı yönetisi eklentisi sizlere reklam konusunda yardımcı olucaktır tamamen ücretsiz olan bu eklenti sayesinde sitenize kolaylıkla reklam ekleyebilceksiniz.

3.Ziyaretçilere Link Gizleme Plugin

Sitenize gelen ziyaretçiler link gizleyerek kayıt olmasını sağlayabiliriz bu eklenti sayesinde sitemizi ziyaret etmeye gelen kullanıcılar linklerin gizli olduğunu görüp sitenize kayıt olacaktır.

4.Hemen Paylaş Butonları

Bu eklenti sayesinde kullanıcılar sosyal medyada konuyu paylaşabilecek sizde forumunuza daha çok kullanıcı gelmesini sağlayacaksınız

5.Aktivasyon Bekleyenler İçeriği Göremez Eklentisi

Aktivasyon bekleyen üyelerin içeriği görmemesi onaylandığında görmesini sağlayan kolay kullanımlı sistemdir bir kaç ayar yaparak üye olmayan kullanıcıların sitenize girmelerini engelleyeceksiniz.

6.CSS 3lü Duyuru Paneli

3lü duyuru paneli sitenizdeki güncel duyurularını yapacağınız güzel bir eklenti sade ve hoş olan bu eklentiyi ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.Duyurularınızı ekleyerek sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.

eklenti adresi :sitelink

Leave a Comment

Your email address will not be published.

You may also like

Read More

post-image
Genel
WordPress Admin paneline girmek için wordpress sisteminin sitemize eklenmesi lazım WordPress kurulu ise sitemize giriyoruz ilk kurulum yapıp gireceğimiz zaman wp-admin olarak girebiliriz örnek:http:ornek.com/wp-admin...
Daha Fazla İçerik